RAJTSZ.

NÉV

SZÜL.  IDŐ

EGYESÜLET

LAKHELY

RAJTIDŐ

1 Pálmai Tibor 1963 - Vác 11:00.00
2 Ujhelyi János 1973 - Vác 11:00.30
3 Hamar Zoltán 1974 BDFGV Fót 11:01.00
4 Handzó András 1979 BDFGV Fót 11:01.30
5 Bencsik Vilmos 1969 BDFGV Fót 11:02.00
6 Morvay Szabolcs 1980 BDFGV Dunakeszi 11:02.30
7 Nagy Róbert 1975 VISE Rétság 11:03.00
8 Filetóth László 1978 BDFGV Dunakeszi 11:03.30
9 Blázsovics Csaba 1981 Blue Scorpions Bendzsó Team Budapest 11:04.00
10 Kerényi Gergely 1981 BDFGV Dunakeszi 11:04.30
11 Mihók Attila 1983 BDFGV Budapest 11:05.00
12 Aranyos Károly 1983 - Dunakeszi 11:05.30
13 Horta Krisztián 1972 BDFGV Göd 11:06.00
14 Hausknecht Ferenc 1971 Bringabanda SC Dunakeszi 11:06.30
15 Góts Károly 1959 - Vác 11:07.00
16 Dérné Laczhegyi Zsuzsanna 1968 - Vác 11:07.30
17 Radnóti Henrik 1976 BDFGV Dunakeszi 11:08.00
18 Dér Dezső 1963 - Vác 11:08.30
19 Mikolasek András 1967 BDFGV Göd 11:09.00
20 Tilistyák Tamás 1980 - Budapest 11:09.30
21 Kakuszi Rebeka 1991 - Csömör 11:10.00
22 Szántó Gábor 1979 - Budapest 11:10.30
23 Sánta Gábor 1975 - Budapest 11:11.00
24 Kőmíves Gergely 1985 BDFGV Dunakeszi 11:11.30
25 Sztrehárszki László 1981 Bringabanda SC Fót 11:12.00
26 Dr.Kollár Attila 1977 Bringabanda SC Vác 11:12.30
27 Kunvári Nóra 1983 - Veresegyház 11:13.00
28 Erdélyi Sándor 1976 - Dunakeszi 11:13.30
29 Seres Judit 1981 Bringa Barátok Vác 11:14.00
30 Pogonyi Tibor 1979 Bringa Barátok Vác 11:14.30
31 Veil Krisztián 1979 BDFGV Dunakeszi 11:15.00
32 Ambrus Sándor 1976 - Budapest 11:15.30
33 Erdélyi János 1975 - Budapest 11:16.00
34 Blázsovics Lívia 1976 - Budapest 11:16.30
35 Kargul Anett 1993 Bringabanda SC Szada 11:17.00
36 Tóth Gábor 1971 Bringabanda SC Vác 11:17.30
37 Kálmánchey Attila 1968 - Dunakeszi 11:18.00
38 Farkas Endre 1977 - Budapest 11:18.30
39 Varga Ákos 1980 - Szob 11:19.00
40 Kerekes László 1969 BDFGV Budapest 11:19.30
41 Major-Maróthy Zsolt 1974 - Göd 11:20.00
42 Benedek Tamás 1975 Blue Scorpions Bendzsó Team Budapest 11:20.30
43 Nyári Józsewf 1987 Polythlon ETK Óbuda 11:21.00
44 Csapó Zsolt 1991 - Budapest 11:21.30
45 Bodonyi János 1966 - Szendehely 11:22.00
46 Stolcz Ferenc 1978 - Dunakeszi 11:22.30
47 Plesko Krisztián 1978 - Dunakeszi 11:23.00
48 Felbert Attila 1976 - Vác 11:23.30
49 Balra György 1977 - Vác 11:24.00
50 Sipos József 1971 BDFGV Vác 11:24.30
51 Hársfalvi Gréta 1984 BDFGV Dunakeszi 11:25.00
52 Horváth Imréné Tilda 1958 Stubers Bike Team Győrszemere 11:25.30
53 Horváth Imre 1956 Stubers Bike Team Győrszemere 11:26.00
54 Benkő István 1953 Stubers Bike Team Etyek 11:26.30
55 Rakovics Vilmos  1955 - Budapest 11:27.00
56 Rakovics Márton 1986 - Budapest 11:27.30
57 Jobbágyi Péter 1987 RRT SE Rétság 11:28.00
58 Kozma Péter 1977 VISE Vác 11:28.30
59 Kozma Bence 2005 VISE Vác 11:29.00
60 Kriaszter Zsolt 1967 Váczi Csilletolók Bt Vác 11:29.30
61 Ibos Zoltán 1966 - Budapest 11:30.00
62 Mészáros Attila 1967 - Budapest 11:30.30
63 Dózsa György 1967 Superior MTB Team Verőce 11:31.00
64 Dózsa Zétény 2004 Superior MTB Team Verőce 11:31.30
65 Szabó Viktor 1983 Biondo Bike Budapest 11:32.00
66 Siklósi János 1954 - Budapest 11:32.30
67 Boros Sándor 1966 - Vác 11:33.00
68 Nagy Máté 1986 - Budapest 11:33.30
69 Erdővölgyi Richárd 1992 Bringabanda SC Szokolya 11:34.00
70 Kovács Fruzsina 1987 Superior MTB Team Pilis 11:34.30
71 Kapornai József 1973 Biondo Bike Club Tahitótfalu 11:35.00
72 Dalvári Ádám 1989 - Vácrátót 11:35.30
73 Halupka Ágnes 1992 - Göd 11:36.00
74 Botka Barbara 1975 - Budapest 11:36.30
75 Vecsrnyés Tibor 1976 - Budapest 11:37.00
76 Darvas Tamás 1970 BDFGV Budapest 11:37.30
77 Oscar Mora 1979 BDFGV Dunakeszi 11:38.00